Granule, krmivo pre mačku

Informácie

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Zľavnené produkty

Softy Adult Sensitive Digestion 800g Zväčšiť

Softy Adult Sensitive Digestion 800g

500.29

Nový produkt

Diusapet

Softy Adult Sensitive Digestion je dietetické jedlo určené na zníženie rizika porúch súvisiacich s intestinálnou malabsorpciou a na uľahčenie vstrebávania živín a na pomoc v etapách rekonvalescencie. 

Viac detailov

10 položky

6,97 € s DPH

8,71 € za kg

Detaily

Softy Adult Sensitive Digestion je dietetické jedlo určené na zníženie rizika porúch súvisiacich s intestinálnou malabsorpciou a na uľahčenie vstrebávania živín a na pomoc v etapách rekonvalescencie. Je to vysokoenergetické jedlo, ktoré uspokojuje potreby vašej mačky bez preťaženia žalúdka. Ako každý produkt zo série Softy je to prehľad zdravia a výživy, najlepších prírodných surovín a špecifickej formulácie na zabezpečenie zdravia srdca a pečene (pridaním prírodných zdrojov taurínu a karnitínu), čriev ( rovnováha medzi vláknami a sacharidmi) a obličiek v dôsledku veľmi nízkeho obsahu horčíka. Výnimočná chuť nášho sortimentu je obohatená výživovou hodnotou mrkvy, prírodným zdrojom karotenoidov, dôležitou molekulou vďaka antioxidačným vlastnostiam, ktoré chránia bunkové steny mačky. 

Zloženie:Dehydrované kurča, kukurica, kukuričný lepok, ryža, hydrolyzovaná zelenina, proteín, hrachová celulóza, mrkva (1%), kukuričný olej, lososový olej, minerály.

Analýza zložiek: surový proteín 35%, oleje a tuky 14%, vláknina 3,5%, popol 7,5%, kyselina linoleová 2,4%, omega 6 1,5%, omega 3 0,6%, vápnik 1,5%, fosfor 1,1%, horčík 0,06%.

Prísady (na kg): výživné doplnkové látky: Vitamín A (UI/kg) 11200, Vitamín D (UI/kg) 1200, vitamín E - 75 (mg/kg), taurín 800 (mg/kg), železo (uhličitan železnatý) 60 (mg/kg), zinok (uhličitan zinočnatý) 56 (mg/kg), meď (pentahydrát síranu meďnatého) 3,8 (mg/kg), mangán (uhličitan manganičitý)  5,6 (mg/kg), jód (jódit draselný) 0.3 (mg/kg), selén (selenit sodný) 0.1(mg/kg),  L-carnitín 100mg

26 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Recenzie (0)

Sledujte nás na Facebooku