ALLEVA - Super prémium

Informácie

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Zľavnené produkty

Alleva Plus FISH & RICE 15kg Zväčšiť

Alleva Plus FISH & RICE 15kg

451.25

Nový produkt

Diusapet

Alleva Fish & Rice je kompletné a vyvážené krmivo pre dospelých psov zamerané na alergické alebo citlivé psy alebo pre psov na diete. Vyrába sa zo sleďov, zdroj bielkovín s vysokou biologickou hodnotou Ryby pomáhajú pri problémoch s lupinami, svrbením. Krmivo je určené aj psom s kožnými problémami.

Viac detailov

10 položky

52,08 € s DPH

3,87 € za kg

Detaily

Alleva Fish & Rice je kompletné a vyvážené krmivo pre dospelých psov zamerané na alergické alebo citlivé psy alebo pre psov na diete. Vyrába sa zo sleďov, zdroj bielkovín s vysokou biologickou hodnotou Ryby pomáhajú pri problémoch s lupinami, svrbením. Krmivo je určené aj psom s kožnými problémami. Obsahuje dobrý pomer omega 6 omega 3. Základné mastné kyseliny zabraňujú vzniku zápalových štádií pomocou prostaglandínu (endogénneho protizápalového účinku). Krmivo je vďaka nášmu modernému extrúznemu systému zdrojom extrémne stráviteľných sacharidov, čo pomáha predchádzať črevným problémom. Črevá budú tiež udržiavané a zdravé kvôli pôsobeniu kvasiniek a yucci schidigera. Koža je viac chránená biotinom a zinkom, ktoré srsť udržiavajú zdravú a lesklú. Obsahuje FOS (frukto-oligosacharidy). Toto krmivo je obzvlášť vhodné pre psov s lupinami, svrbením a z horšou kvalitou srsti.

Kŕmny návod: Môže byť použité ako také, alebo navlhčené teplou vodou, alebo vývarom. Dávkovanie sa môže líšiť v závislosti od konkrétnych potrieb jednotlivých psov.

Zloženie: Sušené rybie mäso (26%), ryža (15%), pšenica, kurací tuk, drvina z cukrovej repy, výťažky z proteinov, kvasnice (0.75%), chlorid sodný, fruktooligosacharidy FOS (0,06%), Yucca schidigera (0,01%)

Analytické zloženie: Vlhkosť 8%, hrubý proteín 28%, hrubé oleje a tuky 12%, hrubé vlákniny 2,4%, hrubá popolovina 8,3%, vápnik 1%, Fosfor 0,8%, kyselina linolová 2,2%, omega 6 1,17%, omega 3 0,54%

Prísady (na kg): Výživové doplnkové látky: Vitamín A m.j. 14000, vitamín D3 m.j. 1050, vitamín E mg 100, biotin (vitamin H) mg 0.2, železo ( uhličitan železnatý) mg 140, Zinok (oxid zinku) mg 175, meď (zásaditý uhličitan medi) mg 6.5, mangán (uhličitan manganatý) mg 35, jód (jodit draselný) mg 0.9, selen (seleničitan sodný) mg 0.05, antioxidanty

17 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Recenzie (0)

Sledujte nás na Facebooku