REAL DOG | PEDRO - ecconomy

Informácie

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Zľavnené produkty

Real Dog Maintenance 18kg Zväčšiť

Real Dog Maintenance 18kg

451,11

Nový produkt

Diusapet

Real Dog je krmivo bohaté na prírodné prísady, je zdravé, chutné a vždy pripravené na použitie. Obsahuje vybrané mäso, obilniny, vitamíny a oigoelemety, ktoré boli podrobené procesom varenia, zvyšujú výživové vlastnosti a robia ich ťažko stráviteľnými.

Viac detailov

10 položky

27,90 € s DPH

1,55 € za kg

Detaily

Real Dog je krmivo bohaté na prírodné prísady, je zdravé, chutné a vždy pripravené na použitie. Obsahuje vybrané mäso, obilniny, vitamíny a oigoelemety, ktoré boli podrobené procesom varenia, zvyšujú výživové vlastnosti a robia ich ťažko stráviteľnými. Obsahuje všetko, čo je potrebné na uspokojenie všetkých výživových potrieb každého psa. F.O.S., Fructoligosaccharides, ktoré pomáhajú bifidobaktériám zabezpečovať dokonalé vyváženie črevnej bakteriálnej flóry spolu s maximálnou bezpečnosťou trávenia, Yucca znižuje rýchlosť amoniaku, ktorý sa vyvíja zo živočíšnych odpadov, a tým je stolica bez zápachu. Koreň Yucca pôsobí antireumaticky a antiartriticky. Real dog navyše obsahujú správne množstvo vitamínu E, ktorý spomaľuje starnutie buniek a tým predĺži život Vášho psa.

Zloženie: dehydrované mäso ( kuracina 10%) kukurica, pšenica, kuracie mäso, repné rezky, chlorid sodný, Fos (0,05%), yucca schidegera (0,01%)

Analytické zloženie: vlhkosť: 8%, proteín: 24%, oleje a tuky: 10%, vláknina: 3,5%, popol: 9%

Prísady na 1kg: Vitamín A U.I 10000, Vitamín D3 U.I. 750, Vitamín E mg 70, Železo (uhličitan železnatý) mg. 60, Železo (oxid železitý) mg. 550, Zinok (oxid zinku) mg. 72, Meď (síran meďnatý pentahydrát) mg. 2,8, Mangán (oxid manganatý) mg. 6, Jód (jodát vápnika) mg. 1.3, Antioxidanty

Podávajte ako také, alebo navlhčené vo vlažnej vode, alebo vo vývare. Dávky sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnych potrieb jednotlivcov.

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Recenzie (0)

Sledujte nás na Facebooku